Гідроізоляція фундаменту - важливий момент при будівництві будь-якої будівлі. Вода здатна дуже швидко зруйнувати будь-які конструкції, вона знижує їх термін експлуатації, вони швидко приходять в непридатність, підземна частина будинку піддається одразу декільком видам вологи.

Особливі моменти застосування гідроізоляції

Якщо зовні на неї впливає дощова вода, то внизу є ґрунтові води, які змінюються кожен сезон. Вода діє згубно декількома шляхами, вона вимиває з конструкції частки, також вона проникає в тіло фундаменту і замерзає там. Захист від вологи повинна проводитися в усіх напрямках, вона може бути горизонтальної і вертикальної поверхні, також у вигляді вимощення. Горизонтальний захист дозволяє запобігти вологу між різними рівнями. Вертикальна потрібна, щоб вода не впливала на фундамент, ізоляція може бути також різною.

За своїми типами вона ділиться на обклеювальну, обмазувальну, проникаючу, штукатурну, ін'єкційну, консультаційну. Добавки в бетон розглядають, як відмінний варіант, часто використовують особливі рулони, які зв'язуються бітумом. Обов'язковий клейовий шар, який після термічної обробки може приклеїтися до поверхні. До таких матеріалів відносять толь, пергамін, руберойд і спеціальні матеріали з полімерів з бітумним просоченням.

Переваги гідроізоляційних матеріалів

Такі матеріали забезпечують тривалий термін служби будівлі, а також знижує частоту ремонтів, такі матеріали підходять для різних поверхонь, це може бути бетон, дерево, метал. Гідроізоляційне покриття може у вигляді обмазувальної ізоляції, тобто в цьому випадку використовуються бітумні мастики, вони ідеальні для того, щоб захищати різні заглиблення в будівлі. Крім самого бітуму можна знайти полімерні смоли, бітум, гумові мастики. Також можна виділити проникаючі варіанти, вони запобігають потраплянню вологи в бетон, вона здатна допомогти збільшити міцність всій поверхні бетону. Глибина проникнення в цьому випадку до 20 см, але деякі матеріали можуть заглиблюватися на 90 см.

Найчастіше для обробки таким способом виділяють пенеплаг, пенетрон і інші матеріали, подробиці шукайте тут http://vimatec.com.ua/produktsiya/gidroizolyatsionnye-materialy/gidroizolyatsiya-podvalov-i-rezervuarov. Також як варіант розглядають штукатурку, як гідроізоляцію, найчастіше вона не відрізняється довговічністю і надійністю. В цілому вона може прослужити не більше п'яти років.

Ін'єкційна можлива ізоляція в будинку, який вже знаходиться в експлуатації, в цьому випадку за допомогою спеціальних індикаторів, опори додають спеціальне ізолюючі речовина, це може бути гума, піна, полімерні композиції.