Кукурудза, як правило, вирощується як основна культура, але також може бути вирощена разом з огірками. Однак його не можна сіяти на землі, де росли редис, цибуля-порей або цибульні овочі. Не раніше, ніж через рік після внесення добрив. Кукурудза віддає перевагу сонячним, супіщаним та гумусним грунтам. Ми садимо її навесні, переважно в травні, коли немає морозів, тому що вона може замерзнути. Кукурудза — теплолюбна рослина, яка проростає при температурі вище 8 градусів Цельсія і краще всього росте, коли вона вище 25 градусів Цельсія. Збір стиглих качанів починається в серпні — їх зазвичай можна збирати до кінця вересня. Найбільш важливі види догляду містять: прополювання, розпушування ґрунту, також для її вирощування требо не забувати про добриво та інсектициди.

Динамічний прогрес розмноження значно зменшив теплові потреби кукурудзи. Виробники надають нам все більше і більше родючих сортів, водночас краще адаптовані до наших кліматичних умов. В результаті на рубежі останніх 15 років ви можете купити насіння на стрічці яке можно сіяти на 20 днів раніше. Це дуже багато, як для довгого сезону вирощування кукурудзи.

Велика кількість сортів означає, що вибір сорту часто буває випадковим, і ціна стає вирішальним фактором. Вибір гібриду з неадекватною раннім віковим класом, який не підходить для даного регіону, і неправильний вибір сорту для грунтових умов є найбільш поширеними помилками в цьому відношенні. Для наших умов рекомендуються сорти до 280 ФАО. Останні є ризикованими у вирощуванні, і тільки фермери, які працують в самих теплих регіонах, можуть вибрати їх. Однак слід зазначити, що фертильність кукурудзи також пов'язана з передчасністю. Ранні сорти з більш коротким вегетаційним періодом дають низький урожай.

Ще одна помилка - не приймати до уваги добрива, важливі для цієї культури: мікроелементи (в основному цинк і бор), а також магній і сірка. У цьому випадку рослинам необхідно 40 г цинку, 20 г бору, 4-5 кг магнію і така ж кількість сірки на кожну тонну кукурудзи. Це важливо з кількох причин: кукурудза добре реагує на добрива з цинком і досить вимоглива до цього інгредієнта, у той час як більшість ґрунтів бідні бором. Тому необхідно включити ці елементи в добриво кукурудзи. Найчастіше ці інгредієнти вводять звичайним способом з сульфатом магнію за 2-3 процедури. Тим не менш, варто заздалегідь подумати про додаткове підживлення магнієм з-за ґрунтових добрив, оскільки позакореневі добрива (особливо у разі легких ґрунтів) не можуть задовольнити потреби кукурудзи у цих інгредієнтів.

Знищення шкідників

Захист кукурудзи від шкідників останнім часом стає все більш і більш важливим.  Захищати урожай потрібно на стадії обробки, але виробник насіння зазвичай відповідає за це.  Однак варто звернути увагу на те, якими препаратами ми обробляємо партію насіння, оскільки на цьому етапі можуть бути істотні відмінності.  На початку вегетації кукурудзи проростаючим насінням мжуть зашкодити шкідникі грунту (такі як дощові черв'яки та личинки), за якими слідують кущоріз і паростки вершків.  Птахи, які збирають насіння з ґрунту, також можуть завдати великої шкоди.  Тому для великого урожаю требо обстеження плантацій слід проводити в початковий період.