У модній індустрії спостерігається справжній бум одягу в народному стилі. Багато українських дизайнерів представили колекції, в яких є плаття-вишиванка та вишита сорочка. Ці предмети одягу не тільки красиві, але й універсальні. Сорочки можна носити як на урочисті заходи, так і в повсякденному житті. А з чим і як, ми підкажемо в цьому матеріалі. Читайте далі модні поради від стилістів.

Вишиванка в літньому гардеробі

Літо — це найкращий сезон, щоб носити вишиванку. Ніякий верхній одяг не буде приховувати її красу. Крім того, в літньому гардеробі вона виглядає найбільш органічно. Поєднувати її можна з чим завгодно. Вона чудово виглядає в поєднанні з джинсовими шортами, джинсами і світлими штанами прямого крою. Також можна носити її зі спідницею-олівець. Це офісний варіант наряду, який виглядає оригінально і не нудно.

Вільні сукні з вишитими рукавами — це дуже романтичний наряд. Він підійде для спекотного дня, бо сукня легка і має вільний крой. Також вона виготовлена із натуральних матеріалів, тому приємна до тіла.

Легкий сарафан-вишиванка з шифону або атласу — це також must-have для модниці в літню пору. Важливо, щоб він не облягав тіло, а був більше на один розмір звичайного одягу.

Взуття та аксесуари

У літню пору вишиті блузки можна поєднувати із будь-яким відкритим взуттям:

  • з босоніжками на каблуці або на шпильці;

  • з сандалями, особливо з тими, які оформлені в стилі бохо та мають етнічні елементи;

  • з балетками.

Можна доповнити вишиванку аксесуарами в стилі бохо. Наприклад, можно обрати капелюх. Це може бути канотьє або федора, ковбойський або буржуазний капелюх із широкими полями. Стильних варіантів безліч.

Прикраси можуть бути як великі етнічні (наприклад, сережки-пензлики), так і маленькі сережки, кільця мініатюрного розміру і тонкі ланцюжки. З вишиванкою можна носити багато прикрас, доречно буде надіти кільця на два і більше пальців, на шию — кілька кулонів, підвісок, намиста, чокери тощо.

Вишиванка у зимовому гардеробі

Зимою складніше комбінувати вишиванку. Ось декілька рекомендацій відомих дизайнерів одягу:

  • Ключове правило при носінні вишиванок в міжсезоння і взимку — це глибокі, благородні кольори.

  • У мороз під довге вишите плаття із важких тканин можна одягти водолазку під колір тканини. Чоботи-ботфорти або козаки стануть вдалим доповненням зимового ансамблю.

  • Не варто перевантажувати образ візерунками яскравих відтінків.

  • У холодний період року вишиванка добре гармонує з черевиками челсі, ковбойськими чоботами, дербі та навіть кросівками.

  • Взимку можна носити вишиванку з такими ж торбами, як і в теплу пору року, вибираючи більш грубу текстуру і темні відтінки. Доречними будуть рюкзаки і сумки з бахромою, перфорацією, пряжками великого розміру.

Таким чином, вишиванку можна носити у будь-який сезон. Тепер ви знаєте, як бути стильною.