При виборі хорошої школи, батьки аналізуються велику кількість пропозицій. Виникає питання, чи зможе учень вчиться в школі з серйозним навантаженням. Для людей, які хочуть влаштувати своїх дітей у фізико-математичну школу в Києві, варто визначитися, яку професію мріє освоїти дитина. У такі школи варто вступати учням, з певними особливостями засвоєння матеріалу.
Для кого підходить фізико-математична школа?
Деяким дітям краще дається математика і фізика. У цьому випадку варіант обирання професії відпадає. Якщо дитина схильна до логічного мислення, обчислення, активно себе поводить на уроках математики та фізики, дуже швидко схоплює нову інформацію, це означає, що учень відноситься до “технарів”. Не дивлячись на це, успішність в школі може бути середньою, навіть з технічних предметів. Учні, з розвиненим логічним мисленням, непосидючі, неуважні, іноді нехтують безпекою.
Спочатку батьки дуже радіють, коли дитина обганяє своїх однолітків, краще засвоює навчальну програму. Це означає, що час витрачений не даремно, дитина добре вчиться. Однак через деякий час у дитини спостерігається відставання, падає інтерес до навчання. Учню нічим займатися на уроках, дуже нудно. Такі діти часто залишаються байдужими до домашнього завдання.
Спад інтересу до освіти обумовлений саме особливостями і здібностями. Якщо батьки помітили, що дитина дійсно дуже швидко схоплює інформацію щодо точних предметів, необхідно докласти максимум зусиль, щоб розвивати і стимулювати бажання дитини вчитися. В цьому допоможе спеціальна фізико-математична школа.
Переваги фізико-математичної школи
Переваги навчання у фізико-математичній школі:
- Величезна кількість однодумців, викладачів, які всіляко підтримують ініціативу
- Велика кількість годин для вивчення улюблених предметів
- Поглиблене знання і вивчення точних наук
- Розвиток логічного мислення
- Здатність до планування власного часу і життя
Це пов'язано з тим, що діти дійсно краще організовані, вміють зайняти власний час.
Основне завдання викладачів фізико-математичної школи - це навчити дитину думати, виконувати кілька складних завдань одночасно, знаходячи вихід із ситуації. Навіть якщо дитина в майбутньому вступить до університету не на технічну спеціальність, знання не пропадуть дарма.
У школі Базис дуже висока конкуренція, що примушує дитину вчитися ще краще. Це пов'язано з тим, що всі учні люблять фізику і математику. Це гарна платформа для змагань, а також спосіб обігнати однокласників. Крім того, це не дозволяє розслаблятися, бо жага до перемоги рухає кожним учнем фізико-математичної школи.
Багато хто вважає, що математична школа у Києві приділяє мінімум уваги іншим предметам. Однак насправді це не так. Ніхто не скасовує і не знижує кількість запланованих годин з гуманітарних предметів. Але математичний склад розуму покращує розуміння мистецтва. Багато хто з відомих композиторів та музичних діячів захоплювалися математикою.
Математика вчить послідовності, логічного мислення, а також уважності. Учень, який зможе розкласти по поличках будь-яку інформацію, має величезну перевагу перед іншими людьми. Це означає, що він зможе скласти шматочки інформації в єдиній великий пазл.