Акуратні локони створюють ефект доглянутості та покращують зовнішній вигляд. Багато жінок відзначають, що з такою зачіскою можна навіть знехтувати макіяжем або обійтися легким мейком. Зробити локони самостійно вдома нескладно, якщо у вас під рукою є плойка. Важливо ретельно вибирати пристрій, щоб укладку можна було робити часто, не завдаючи шкоди волоссю.
Яку плойку купити?
Різноманітну техніку для краси та догляду за собою випускає компанія Rowenta. Обладнання фірми отримує чимало позитивних відгуків. Плойки для волосся — не виняток. Компанія застосовує унікальні технології, які дозволяють досягти акуратних і стійких локонів, м'яко впливаючи на волосся. Перейдіть за посиланням https://www.rowenta.ua/ДОГЛЯД-ЗА-ВОЛОССЯМ/Плойки/c/CURLING-TONG, щоб ознайомитись з асортиментом плоєк та прочитати характеристики кожної моделі. Тут також вдасться обрати офіційного дистриб'ютора бренду. У такому магазині можна купити плойку Rowenta без націнок та з гарантією. Подробиці читайте на веб-сайті www.rowenta.ua.
Зрозуміло, враховувати потрібно не лише бренд. Наступні критерій вибору — принцип роботи плойки. У продажу можна знайти ручне, напівавтоматичне та автоматичне обладнання. У першому випадку користувач контролює весь процес. Якщо у вас напівавтоматична плойка, достатньо лише накрутити локон. Решту техніка зробить самостійно. Автоматичні плойки найзручніші в експлуатації. Вони бувають відкритої та закритої конструкції. Плойки зі стіком, що обертається, обходяться дешевше, але прогрівають локон нерівномірно. Тому ефект виходить недостатньо стійким. Плойки закритої конструкції формують локон у контейнері з барабаном. Це оптимальний, але найдорожчий варіант. Не завжди має сенс його купувати.
Форма плойки впливає на вигляд завитків. Наприклад, спіральна створює кучері в африканському стилі, а конусоподібна забезпечує зачісці природний вигляд. Якщо хочете отримати класичні локони, вибирайте циліндричну плойку. Здвоєна та будована створюють Z та S образні кучері.
Відмінно, якщо плойка має кілька режимів роботи. Перевагою буде наявність додаткових опцій:
- іонізація для надання волоссю гладкості;
- холодне обдування для кращої фіксації;
- автоматичне вимкнення.
Звертайте увагу на потужність. Тонким і фарбованим волоссям досить плойки на 25–50 Вт, густим підійде від 50 до 130 Вт потужності.