Львівський національний університет імені Івана Франка

Університет, який входить в трійку найкращих вишів України, що підтверджено даними світового рейтингу. Класичний навчальний заклад зі своєю історією, традиціями та потужним науковим потенціалом. Інститут підтримує прагнення відповідати освітнім науковим стандартам забезпечуючи культурні та соціальні потреби суспільства. Заклад залишається осередком формування наукової та освітньої думки. Висококваліфіковані фахівці – ідентичність української складової в розвитку європейської науки та освіти.

Основними місіями університету є:

- сприяти економічному та соціальному розвитку суспільства;

- виховання інтелектуальної особистості;

- становлення молоді на канонах культурно-мистецького середовища;

- шанування культури, історичної пам’яті, національної приналежності;

- ведення діяльності на підставі освітніх та наукових стандартів.

До цілей входять:

- ведення освітнього процесу на якісному рівні;

- досягнення найвищих стандартів в області досліджень та інновацій;

- забезпечення студентського самоврядування;

- відповідність методичного процесу світовим стандартам;

- забезпечення інфраструктури освітніх, інформаційних та комунікаційних відносин.

Престижність навчального закладу обумовлена посиленими вимогами до якісного освітнього процесу. В майбутньому це має результат виховання висококваліфікованого спеціаліста, який може скласти конкуренцію на ринку праці. Досягається це підприємницьким напрямком з функціонуванням не просто наукового парку, а осередку бізнес-інкубатору. Це формує трикутник «університет – держава – бізнес». Заклад співпрацює з іноземними навчальними закладами, що є підставою вдосконалення освітніх програм.

В закладі навчається понад 23 000 студентів. Їх підготовку забезпечують понад 4400 працівників освіти, серед яких понад 2000 наукові та педагогічні працівники. Проводиться це в 30 навчальних корпусах, 14 з яких пам’ятки архітектури. Університет має 9 інститутів, 19 факультетів, 134 катедри, 18 науково-дослідних лабораторій та 1 педагогічний фаховий коледж. Щорічно захищають дисертацію близько 100 майбутніх наукових працівників. Освітній процес здійснюється за 275 освітніми програмами.

Університет має власну бібліотеку з фондом понад 3 млн книг. Серед них 120 тисяч старовинних друкованих видань і рукописів. Це дозволяє обслуговувати близько 40 тис. читачів. Також практикується наповнення електронної бази.

Щороку на базі університету проводиться близько 100 наукових конференцій, з яких 30 здійснюються в міжнародному форматі. В рамках міжнародної співпраці підписано 187 угод із закладами 46 країн світу. Налагоджена стала співпраця з міжнародними фондами та фундаціями: Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Німецькою академічною службою обмінів (DAAD), Вишеградським фондом, Словацькою агенцією розвитку (Slovak Aid), Австрійською агенцією академічних обмінів (ОЕАD), Фундацією Leopolis for Futurе.

Львівська політехніка не стоїть на місці, її розвиток в науковій сфері, освітньому процесі та комунікаціях дозволяє займати перші місця в українських та міжнародних рейтингах навчальних закладів. Зокрема, університет займає 3 місце в науковій базі Scopus.

Університет займає позицію соціально відкритого та публічно доступного закладу. Студентське та громадське життя має офіційні сторінки в багатьох соціальних мережах.

Якщо ти навчаєшся в ЛНУ, то обери по сервіс для студентів по відгуках